biuro rachunkowe mokotów
   
:: Strona główna
   
:: Oferta
:: Podatki
:: Księgowość
:: ZUS, Kadry, Płace
:: Audyt
:: Doradztwo prawne
   
:: O nas
:: Kontakt
:: Zadaj pytanie
:: Polityka prywatności


Kancelaria Biegłego Rewidenta – o nas

Podstawowe informacje o naszej Kancelarii

Kancelaria Biegłego Rewidenta z siedzibą w Warszawie, wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 3223, prowadzi działalność gospodarczą w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i świadczenia usług doradztwa podatkowego i księgowego.

Kancelaria ponosi odpowiedzialność za szkody, które mogłyby wyniknąć z jej winy w zakresie zleconej umowy. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (PZU S.A.).

Kancelaria kontynuuje działalność biura rachunkowego prowadzącego obsługę księgową firm od ponad 10 lat, od lutego 2007 r. w formie prawnej Kancelarii Biegłego Rewidenta.

Kancelaria Biegłego Rewidenta współpracuje z prawnikiem Maciejem Obara, specjalizującym się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw.

Współpraca z klientem

Oferujemy kontakt osobisty, telefoniczny i za pomocą poczty elektronicznej. Często korzystamy z możliwości przesyłania dokumentów pocztą. Możliwy jest również odbiór dokumentów w siedzibie firmy Klienta.

Dla wygody naszych klientów Kancelaria zlokalizowana jest niedaleko centrum Warszawy w pobliżu stacji metra „Wilanowska”.

Zapewniamy miłą i rzetelną, zazwyczaj jednoosobową i kompleksową obsługę księgową. Nad prawidłowym przebiegiem prac dodatkowo czuwa Biegły Rewident – właściciel Kancelarii. Pracujemy w niewielkim, lecz kompetentnym i zgranym zespole. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Oferując pełną obsługę księgową oraz doradztwo podatkowe uwzględniamy specyfikę działalności prowadzonej przez Klienta. Posiadamy również uprawnienia do wykonywania audytu sprawozdań finansowych. Udzielamy bieżących informacji o zmianach w obowiązującym stanie prawnym w zakresie zobowiązań podatkowych klienta.

Pracujemy przy wykorzystaniu oprogramowania Symfonia. Zapewniamy wysokie bezpieczeństwo danych.

Przy ustalaniu kosztów zawsze bierzemy pod uwagę indywidualną sytuację i potrzeby Klienta. Ceny naszych usług i porad podatkowych ustalane są w drodze indywidualnych negocjacji z Klientem.


Kancelaria
Biegłego Rewidenta
Anna Obara

annaobara@zkco.pl
Doradztwo prawne
i ds. Funduszy Europejskich
Maciej Obara

maciejobara@zkco.pl

Adres
ul. Bukowińska 22 lok. 53
02-703 Warszawa
tel 22 648-35-70; 648-40-47
tel. kom. 660-561-073

Ul. Bukowińska 22 lok. 53, 02-703 Warszawa
Strona główna | Oferta | O nas | Zadaj pytanie | Kontakt

biegły rewident