księgowość, biuro rachunkowe
   
:: Strona główna
   
:: Oferta
:: Podatki
:: Księgowość
:: ZUS, Kadry, Płace
:: Audyt
:: Doradztwo prawne
   
:: O nas
:: Kontakt
:: Zadaj pytanie
:: Polityka prywatności


Doradztwo podatkowe

Porady podatkowe

W obecnych czasach niemalże każde działanie ekonomiczne wymaga uiszczenia podatku, przy czym ciągłe zmiany i zawiłości polskiego systemu podatkowego uniemożliwią osobom nieposiadającym wiedzy z zakresu podatków prawidłowego rozliczenie się z fiskusem. Porady oraz opinie podatkowe tworzone przez pracowników Kancelarii umożliwiają klientom zapoznanie się z ich sytuacją podatkową oraz obowiązkami, jak też prawami. Uświadamiają także o istniejącym ryzyku podatkowym uwarunkowanym sposobem konkretnego rozliczania się ze Skarbem Państwa.

Nasi pracownicy udzielają porad podatkowych osobiście lub drogą elektroniczną. W celu uzyskania informacji dotyczących podatków wystarczy wysłać zapytanie na nasz adres e-mail. Pracownicy Kancelarii wycenią odpowiedź w ciągu 12h, a po otrzymaniu wpłaty porada podatkowa zostanie udzielona w ciągu 36h.

Optymalizacja podatkowa

Każdy racjonalny podatnik stara się płacić jak najmniejsze podatki. Jednak działanie ukierunkowane na obniżenie obciążeń podatkowych może wywoływać wiele realnych zagrożeń. Dzięki wykonanym analizom, nasi klienci nie tylko wybierają najtańsze, ale również najbezpieczniejsze rozwiązania.

 

Postępowanie podatkowe

Jednym z rodzajów działalności Kancelarii jest świadczenie klientom pomocy prawnej w trakcie kontroli podatkowej oraz skarbowej, a także pośredniczenie w kontaktach z organami podatkowymi ma każdym stopniu postępowania podatkowego.

Ceny transferowe

Zapisy ustaw o podatku dochodowym bardzo rygorystycznie karzą podatników uzyskujących nierynkowe korzyści z transakcji miedzy podmiotami powiązanymi. Nasza Kancelaria Biegłego Rewidenta pomoże w sporządzaniu szczególnej dokumentacji podatkowej, uwalniającej podmioty powiązane od dodatkowych obciążeń fiskalnych.

Kancelaria
Biegłego Rewidenta
Anna Obara

annaobara@zkco.pl

Doradztwo prawne
Maciej Obara

maciejobara@zkco.pl

Adres
ul. Bukowińska 22 lok. 53
02-703 Warszawa
tel 22 648-35-70; 648-40-47
tel. kom. 660-561-073


Ul. Bukowińska 22 lok. 53, 02-703 Warszawa
Strona główna | Oferta | O nas | Zadaj pytanie | Kontakt

księgowość warszawa